Event managment

Chcete pro svou firmu nebo obchodní partnery uspořádat akci, která bude mít nápad a styl? Rádi byste se odlišili od ostatních?

Připravíme s naším týmem takový program vaší akce, jakou byste si sami přáli navštívit. Spolupracujeme navíc s řadou celebrit a dokážeme vybrat tu, která je pro vás nejvhodnější. Projekty připravujeme pro naše klienty na míru a často do nich zapojíme ty celebrity, které poté přizveme i k další spolupráci s naším klientem. Proč? Zkrátka umíme dobře kombinovat požadavky všech tak, aby výsledný mix již nebyl prací, ale zábavou.

adidas
bojovaumeni
pre
ecobat


Příklad:

Svátek míčů
V roce 2006 se hlavní město Praha rozhodlo ve spolupráci s firmou Addidas podpořit rozvoj sportování dětí a mládeže tím, že do všech fotbalových klubů a oddílů daruje za tímto účelem na 3 500 fotbalových míčů. K jejich slavnostnímu předání dětem došlo při akci s názvem Svátek míčů, kterou jsme navrhli uspořádat v jedné z pražských sportovních hal. Součástí celodenního programu, které sledovala diváky naplněná hala, bylo vystoupení řady sportovců specializujících se na práci s míčem, hudební vystoupení a fotbalové utkání herců proti pražským politikům. Vyvrcholením pak bylo předání míčů formou jejich spuštění z velké sítě mezi děti ve fotbalových dresech na hrací ploše.


Setkání mistrů bojových umění
Ve spolupráci s Českou unií bojových umění jsme v roce 2009 kreativně navrhli a kompletně zajistili představení všech druhů bojových umění provozovaných v ČR formou jejich ukázek na obřím podiu uprostřed Staroměstského náměstí. Několikahodinový program prokládaný hudebními a tanečními vystoupeními moderovala Veronika Sedláčková a Michal Dusík. Show shlédlo přes 10 000 diváků. Pro akci jsme zajistili i sponzorské pokrytí většiny nákladů.


110. výročí Pražské energetiky, a.s.
Pro společnost Pražská energetika, a.s. jsme v roce 2007 uspořádali společenskou akci k 110. výročí jejího vzniku. Slavnostní setkání za účasti více než pěti set pozvaných hostů se konalo v areálu Trojského zámku. Vyvrcholením večera byl koncert Marie Rottrové.


České rekordy ve sběru spotřebních baterií
V roce 2008 jsme spolupracovali na projektu společnosti Ecobat, s.r.o., která v České republice organizuje sběr a následné vytřídění použitých spotřebních baterií. Cílem bylo zvýšit objem sběru a zároveň rozšířit povědomí u široké veřejnosti o jeho smysluplnosti, zejména ve vztahu k ochraně životního prostředí. Řešením byl náš nápad soutěžení českých měst o vytvoření národního rekordu ve sběru baterií. V místě jsme show kolem sběru vždy propojili s tradiční akcí (jarmarky, farmářské trhy, Den Země apod.) a rozšiřováním informací o možnosti sběru spotřebních baterií. Akce v jednotlivých městech zaujaly jak média, tak přispěly k výraznému navýšení objemu posbíraných baterií. V případě malých měst a obcí jsme vytvořili ještě jednu kategorii, a sice v množství sesbíraných baterií v přepočtu na jednoho obyvatele. Tím se vyřešilo zvýhodnění velkých měst a obcí vůči malým.


Otevření Thai Kick Boxing Center Praha
Na konci roku 2009 jsme navrhli a produkčně zajistili slavnostní akci u příležitosti otevření nového Thai Kick Boxing Center Praha. V areálu centra jsme uspořádali program za účasti celé řady celebrit, s módní přehlídkou a s ukázkami bojových sportů. Součástí byl i raut. Akce se zúčastnilo na 400 hostů.


Reference