Věda, výzkum, inovace


Složité věci umíme říci jednoduše a zajímavě.

Zabýváte se vědou, výzkumem a inovacemi? Máte za sebou řadu úspěchů a inovativních postupů a cítíte, že pokud by o vás věděla široká veřejnost, vaší práci i značce by to pomohlo? Je podle vás složité předat laické veřejnosti informace o vaší práci tak, aby ji ocenila? My to umíme. Dokážeme popularizovat výsledky vaší vědecké a výzkumné práce (včetně aplikovaného výzkum) laické veřejnosti i médiím.

Pomůžeme vám srozumitelným způsobem předat informace o výsledcích a úspěších vaší práce té cílové skupině, kterou potřebujete. Jako jedni z mála se věnujeme komunikaci v oblasti vědy, výzkumu a inovací nejen směrem k odborné veřejnosti, ale i té laické. Přitáhneme pozornost k vašemu tématu, připravíme správné komunikační postupy a strategie. Jasné a lehce pochopitelné tak, abyste získali pro výsledky vaší práce respekt a zájem u stávajících i nových klientů.

V současné době zajišťujeme především media relations a poradenství v oblasti marketingové komunikace s důrazem na public relations pro Technologickou agenturu České republiky, Středočeské inovační centrum a divizi robotiky a e-mobility společnosti ABB

abb
sic
tacr


Reference